Сузір’я яскравих вражень від "Сузір’я Тур"

31 мая 2012 - editor
Сузір’я яскравих вражень від "Сузір’я Тур"

Непомітно промайнули весняні дні, а з ними десь подівся зимовий настрій, який супроводжував у холодні та дощові пори року. З теплими промінцями сонця в душу приходить радість та мрії про відпочинок. У кожного ті мрії різні, адже асортимент курортних зон не обмежує потенційних відпочиваючих у виборі. 

Сьогодні, хочемо розповісти про одну з найдавніших в Обухові туристичних агенцій, а саме про «Сузір’я Тур» і це недарма, адже 1-го червня цій агенції виповнюється 5 років. За час свого існування «Сузір’я Тур» здобуло певний авторитет у обухівчан , підтвердженням цього є чимала база постійних клієнтів, які залюбки діляться враженнями та емоціями від відпочинку.

Привітність колективу та індивідуальний підхід до кожного вабить земляків, (за 5 років куплено 1948 путівок)
Директором та засновником «Сузір’я Тур» є Довбиш Світлана Сергіївна, яка залюбки розповіла про історію створення своєї турагенції та відповіла на поставлені запитання. 

Світлано Сергіївна, розкажіть будь-ласка, чому ви вирішили створити саме турагенцію і назвати « Сузір’я Тур»? 

- Це довга історія…Раніше я любила подорожувати світом, це, можна сказати, було моїм хобі. Потім вирішила спробувати перетворити хобі в роботу, адже не дарма в народі говорять: « Якщо ви зробите хобі своєю роботою, вона вам ніколи не набридне».Спочатку довго вчилася, переймала досвід у тих компаніях, які мали успіх, відвідувала різні семінари. І вже 5 років поспіль захоплюсь своєю роботою і отримую від неї насолоду. А «Сузір’я Тур»- саме тому, що девіз нашої агенції « Сузір’я яскравих вражень». Ми прагнемо подарувати кожному яскраві враження від відпочинку, саме тому рекомендуємо людям відпочивати лише в перевірених готелях.

Які країни користуються попитом у туристів? 

- На це запитання відповідати важко, - зауважила Світлана Сергіївна, адже ми підбираємо тур, який буде по кишені та відповідатиме бажанням потенційного клієнта , але серед всіх країн зараз найбільш актуальною є Туреччина, бо лише 70% путівок купують саме туди, інші 30 відсотків розділяють між собою Туніс, Єгипет, Хорватія, Іспанія, а взимку - Мальдіви, Домінікана , Шрі-Ланка, Балі.

Які переваги Вашої агенції над іншими, які є в нашому місті? 

- Перш за все це те, що « Сузір’я Тур»- найдавніша агенція, тому вона перевірена часом та багатьма людьми! Також ми входимо до мережі «Горящих путівок», а це є завжди доцільно та актуально. Кожного четверга у нас проходить акція БАМБАРБІЯ, де за привабливими цінами можна ексклюзивно відпочити. Ще ми проводимо різні заохочуючі акції, де знижку можуть отримати, як постійні клієнти, так і новачки, а з нагоди п’ятиріччя турагенції для більшого комфорту наших клієнтів, ми надаємо безкоштовний трансфер до аеропорту протягом всього літа.

Поспілкувавшись із Світланою Довбиш та захопленими від своїх незабутніх подорожей туристами можна впевнено стверджувати, що “Сузір’я Тур “– надійна агенція і звернувшись туди Ви будете задоволені.

Рекламна агенція «ВОБУХОВе» щиро вітає працівників колективу «Сузіря Тур» та безпосередньо саму Світлану Сергіївну з ювілеєм турагенції. Зичимо лише вдячних клієнтів, процвітання та терпіння. А потенційним та постійним клієнтам бажаємо , нехай сузір’я яскравих вражень супроводжує Вас не лише на відпочинку, а і у буденному житті.

Ольга Товмач
 

Рейтинг: 0 Голосов: 0 2065 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!