День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України

2 августа 2015 - Администратор
День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України

16 років тому указом Президента України було встановлено свято – День аеромобільних військ, але у липні 2012 року указ втратив чинність і в нас з’явилося нове свято –День високомобільних десантних військ, який відзначають, як і попереднє – 2 серпня.Ці війська були створені на базі повітряно-десантних і аеромобільних військ України.

   Основне завдання цього типу військ – контроль противника з повітряного простору, виконання бойових завдань у тилу ворога, виконання дій у ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій, а також виконання завдань, які під силу вирішити лише десантникам.

   Ці війська перебувають у постійній бойовій готовності та є одним з найбільш мобільних рядів військ, що здатні виконувати бойові завдання в надскладних умовах.

   Сьогодні українські десантники разом з іншими частинами та підрозділами Збройних Сил України забезпечують обороноздатність нашої держави на Сході та всіма силами намагаються відновити мир.

   Редакція газети «Обухівські вісті» вітає представників «крилатої піхоти» зі святом та бажає здоров’я, витримки, наснаги та легких, вдалих польотів!

 

Світлана Грицина

 

Джерело: http://obukhiv.kiev.ua

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!